Par Mums

SIA BEGFinances ir profesionālu grāmatvežu un finansistu kolektīvs ar pieredzi visdažādāko nozaru uzņēmumu grāmatvedībā un finanšu vadībā.
BEGFinances ir dibināts 2016. gadā, lai palīdzētu gan vietējiem, gan ārvalstu uzņēmējiem veidot finansiāli stabilo biznesu, sniedzot tiem augstākās kvalitātes grāmatvedības pakalpojumus un visās nepieciešamajās konsultācijas komerclikumdošanas un finanšu vadības jautājumos maksimāli ērtā un mūsdienīgā veidā.
BEGFinances seko līdzi gan jaunām tehnoloģiskam iespējam, lai maksimāli ērti nodrošināt klientus ar sniedzamajiem pakalpojumiem, gan arī Latvijas Republikas likumdošanai, lai maksimāli ātri reaģēt uz likumu izmaiņām un maksimāli ātri brīdināt klientus ar to iespaidu uz klienta darbības sfēru.

Mērķis

Mūsu mērķis ir arī turpmāk uzturēt sevis noteiktos augstos standartus, palielinot uzņēmuma vērtību un nodrošinot stabilu izaugsmi nākotnē.
Katras mūsu rīcības mērķis ir palīdzēt mūsu klientam justies drošam un pārliecinātam par sfēru, kuru mums ir uzticējis, kā arī palīdzēt ietaupīt, maksājot tikai par padarīto darbu.

Rekvīzīti

Saniedrība ar ierobežotu atbildību BEGFinances
Reģistrācijas numurs: 40103962435
Juridiska adrese: „Zītari 4” -10, Tumšupe, Ropažu nov., LV-2135
Faktiska adrese: Lačpleša iela 14, kab.13, Rīga